Symulatory golfa w JS Golf Zone

Zapraszamy do skorzystania z naszych symulatorów golfowych sprowadzanych z Korei. Do dyspozycji zainteresowanych klientów jest pięć profesjonalnych pokoi ze stanowiskami do gry w golfa. To jeden z najlepszych sposobów, aby z łatwością przeprowadzić pełnowartościowy trening lub rozegrać pełną rundę golfową. Oprogramowanie symulatora, które oferujemy, pozwala na rozegranie pełnej rundy na dowolnie wybranych przez siebie polach z całego świata oraz treningi poszczególnych etapów gry. Każdy uczestnik posiada wybór treningu w pełni dopasowanego do swoich możliwości i umiejętności. Uwielbiasz rywalizację i ryzykowne posunięcia na polu golfowym? Świetnie się składa, ponieważ u nas masz możliwość współzawodnictwa ze swoimi przyjaciółmi w komfortowych klimatyzowanych pokojach, a w każdym z nich gracze znajdą napoje i przekąski!

Regularny trening dla idealnej gry? Nasze symulatory golfowe przychodzą Ci na ratunek!

Chcesz w pełni przeanalizować każdy strzał? Na naszych symulatorach golfowych nie ma rzeczy niemożliwych! To świetna okazja, aby postawić swoje pierwsze kroki na polu golfowym lub poćwiczyć przed rozpoczęciem sezonu! Pamiętaj, tryb analizy uderzeń jest bardzo ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę w trakcie treningu – nasz symulator gry daje Ci taką możliwość! Jest to możliwe dzięki temu, że oferujemy idealne warunki zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, którym zależy głównie na doskonaleniu poszczególnych elementów gry.

Ćwicz różne elementy gry

Warto również wspomnieć, że odpowiedni zestaw czujników koncentruje się na kiju, a inne śledzą trajektorię piłki – każdy strzał jest na wyciągnięcie ręki! Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia parametrów lotu piłki i wyświetlenia jej obrazu łudząco podobnego do rzeczywistego! Chcesz zaplanować uderzenia, aby przećwiczyć swoją idealną grę? Witamy u nas! To nie przypadek, że coraz większą popularnością cieszą się również symulatory, dzięki którym można łatwo trafić podczas ćwiczenia strzałów. Dba o to kamera, która automatycznie śledzi każde trafienie. Dodatkowo tryb gry posiada możliwość zabawy w kilku różnych formatach! Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Ćwicz w naszym symulatorze golfa

Symulatory golfa są dostępne dla wszystkich pasjonatów i fanatyków w JS Golf Zone, zlokalizowanym we Wroclawiu przy ulicy Aleji Karkonoskiej 59B. Krótka gra, pełne rundy, putting – wybieraj i baw się dobrze. Tryb gry zależy od twoich oczekiwan i preferencji golfowych! Symulator gry daje możliwość ćwiczenia podczas zabawy – to bez wątpienia najbardziej udane połączenie. Nie możesz korzystać z pól golfowych, ale chcesz spróbować swoich sił w tym sporcie? Witamy u nas! Zapewniamy zabawę pozwalającą na rozgrywanie zawodów na najwyższym poziomie. Szukasz najlepszych symulatorów we Wroclawiu? Jesteś we właściwym miejscu!

Poznaj dyscyplinę sportową, jaką jest golf – indywidualna lekcja gry z koreańskim nauczycielem!

Golf to więcej niż sport, to ekscytująca przygoda z zasadami, etykietą i mocną dawką emocji. Na pierwszy rzut oka wydaje się powolny i nudny. Ale to tylko pozory! Golf to wielka precyzja i umiejętność łączenia wielu czynników, strzały od 200 metrów i więcej, determinacja, relaks, trening mentalny, a przede wszystkim możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi, rodziną i przyjaciółmi na dobrej zabawie. Lekcje golfa prowadzone są przez doświadczonego koreańskiego instruktora, który opowie o historii tego sportu, omówi sprzęt i technikę gry oraz zapozna z zasadami bezpieczeństwa i etykietą. Uczestnik dowie się, jak wygląda prawidłowa pozycja, chwyt i uderzenie w golfie.

Cennik symulatorów

  • Gry na symulatorze 120 zł/h za osobę

    Wtorek -Piątek od 16:00 do 22:00 oraz Weekend

  • Promocja gry na symulatorze 80 zł/h za osobę

    Wtorek-Piątek od 9:00 do 16:00

  • Treningi 1h - 80 zł/os.

Cennik lekcji z nauczycielem

  • 8 lekcji 1.800 zł/msc
  • 16 lekcji 3.400 zł/msc
  • 24 lekcje 4.500 zł/msc

Symulatory są czynne w godzinach:

wtorek - niedziela 09:00-22:00

Scroll to Top